Uczniowie klasy szóstej: Amelia Minda, Marcel Gorgoń, Zofia Potocka, Julia Kozdroń pod opieką nauczycielki biologii Joanny Tomaszewskiej wzięli udział w XX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Wiedzy o lesie”.
W trakcie zmagań uczniowie musieli rozpoznać szyszki i gałązki różnych drzew i krzewów, a także rośliny podszytu i runa leśnego. Musieli wykazać się umiejętnością rozpoznania tropów zwierząt leśnych oraz wskazać na mapie rozmieszczenie polskich parków narodowych. Nasza reprezentacja usytuowała się na czołowych miejscach: IV miejsce zajęła Amelka Minda, V Julia Kozdroń reszta reprezentantów zajęła trochę dalsze miejsca, ale to nie znaczy, że gorsze. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.