„Hej kolęda!”…pod tym hasłem 22 stycznia 2024 roku, w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się wyjątkowy, podkreślający wartość polskich tradycji Koncert Kolęd i Pastorałek. Na wstępie, dyrektor szkoły pani Magdalena Ciok powitała wszystkich gości i zaprosiła do wspólnego kolędowania. Następnie wystąpił szkolny zespół wokalno-muzyczny „Skarlanie”, nad którym opiekę sprawują nauczycielki: Sylwia Król, Anna Janas, oraz Anna Cukrowska, a nad oprawą muzyczną czuwał pan Jarosław Wiśnios wraz ze swoim zespołem muzycznym. Uczniowie zaprezentowali 10 utworów, a prawdziwym hitem stał się występ najmłodszego wokalisty – 4 letniego Tomka Wiśniosa. Występy wokalne opatrzone były cytatami z Pisma Świętego, czytanymi przez o.Rafała Jendrasa. Wszyscy zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie, spędzili ten wieczór w miłej i jeszcze świątecznej atmosferze.

Zmiana jezyka / вибрати мову
Skip to content