We wtorek, 14 marca w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się kolejny Wieczór Talentów – uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych dla rodziców wyróżnionych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2022/23. Wieczór talentów przygotowały Panie M. Rybak, B. Mazurek i J. Tomaszewska.

Zostały wręczone tez statuetki za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Statuetki w kategorii Polonista Roku, Matematyk Roku i Anglista Roku trafiły w ręce uczennicy klasy VIIIb Aleksandry Wałuto. Tytuły Sportowiec Roku w kategorii dziewcząt otrzymały: Amelia Marczewska z 8a, Angelika Skorek z 8b oraz Diana Garbacz z 8c. Natomiast w kategorii chłopców statuetki otrzymali: Igor Mosiołek z 8a, Przemysław Kocz z 7a i Bartłomiej Łukowiec z 8b. Wieczór uświetnili swoim występami uczniowie szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejetności muzyczne, taneczne, wokalne i gimnastyczne.

Można było też podziwiać prace plastyczne uzdolnionych uczniów. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zmiana jezyka / вибрати мову
Skip to content