Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rywalizacji międzyszkolnej o mistrzostwo Skarżyska- Kamiennej w piłce koszykowej i w mini piłce koszykowej.

Uczennice z rocznika 2010 i mł.  zajęły II miejsce. W zawodach wzięły udział: Julia Aleksandrowicz kl. 7,  Amelia Barszcz 6a, Gabriela Ubysz 6a, Agata Stępień 6a, Laura Sołsa 6b, Nikola Lubczyńska 5b, Lena Paliborek 5b, Julia Kozdroń 5b, Maja Gębska 5b.

 Uczniowie z rocznika 2010 i mł.  zajęli III miejsce. W zawodach wzięli udział:  Przemysław Kocz kl.7, Marcin Ubysz 6a, Piotr Olszewski 6a, Miłosz Samiec 6a, Łukasz Wadecki 6a, Alan Basiak 6b, Natan Kumański 6b, Jakub Wawrzonek 6b, Vladyslav Tseiko 6b.

Dobry występ w zawodach mieli uczniowie klas starszych.

Uczennice z rocznika 2008-2009 zajęły II miejsce. Skład drużyny: Diana Garbacz 8c, Angelika Skorek 8b, Amelia Marczewska 8a, Nikola Lisowska 8a, Zofia Wawrzonek 8c, Gabriela Ziomek 8c, Maja Miernik 8b, Oliwia Tarabasz 8b.

Uczniowie z rocznika 2008-2009 zajęli IV miejsce. Skład drużyny: Igor Mosiołek 8a, Dominik Borek 8a, Bartosz Lubczyński kl. 7, Bartłomiej Łukowiec 8b, Szymon Łuckiewicz 8b, Jerzy Iwanow 8b, Szymon Markiewicz 8a, Daniel Stachura 8b. Gratulacje!

Zmiana jezyka / вибрати мову
Skip to content