https://sp8skarzysko.pl/wp-content/uploads/2021/08/cdglpdngpfgmoklo.png

Urząd Miasta uruchomił telefon informacyjny dla obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Skarżyska-Kamiennej wskutek konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Pod nr telefonu 607 917 808 pracownik gminy udzieli w języku ukraińskim podstawowych informacji dotyczących zakresu działalności gminy i pomoże w kontakcie z odpowiednim wydziałem urzędu, a także przy załatwianiu urzędowych formalności.

Telefon obsługiwany jest:

  • w poniedziałki od 7.30 do 16.00
  • we wtorki, środy i czwartki od 7.30 do 15.00
  • w piątki od 7.30 do 14.00

Mieszkańcy Ukrainy, którzy zgłoszą się do Urzędu Miasta (ul. Legionów 122d) w celu załatwienia spraw urzędowych, mogą kierować się do specjalnego Puntu Informacyjnego (na II piętrze, przy pokoju 206), w którym przy obsłudze pomoże pracownik gminy posługujący się językiem ukraińskim.

Інфо лінія українською для офіційних формальностей

Ми запускаємо інформаційний телефон для громадян України, які прибули до Скаржисько-Каменної внаслідок збройного конфлікту в Україні.

За телефоном 607 917 808 працівник міської ради надасть українською мовою основну інформацію про сферу діяльності міської ради та допоможе зв’язатися з відповідним відділом, а також у вирішенні офіційних формальностей.

Телефон відкритий:

  • по понеділках з 7.30 до 16.00
  • вівторок, середа та четвер з 7.30 до 15.00
  • по п’ятницях з 7.30 до 14.00

Мешканці України, які звертаються до міської ради (вул. Легіонув, 122д) для вирішення службових питань, можуть звернутися до спеціального інформаційного пункту (на другому поверсі, біля кабінету № 206), де україномовний працівник допоможе з обслуговуванням.

Zmiana jezyka / вибрати мову
Skip to content