Od października do lutego, klasa 3a, pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Sylwii Król, brała udział w programie edukacyjno – grantowym:  „Velvet. Piątka dla natury”. Jego ideą jest wspieranie edukacji ekologicznej w szkołach, na etapie edukacji wczesnoszkolnej, i aktywizowanie uczniów do zmieniania na lepsze swojego najbliższego otoczenia, kierując się hasłem „Działamy dziś, z myślą o jutrze”. Udział w programie, miał przyczynić się do rozwoju świadomości ekologicznej wśród najmłodszych.  Uczniowie w czasie zajęć  dowiedzieli się czym są śmieci, skąd się biorą, ja segregować odpady, poznali różne formy i proces technologiczny przetwarzania śmieci. Na zakończenie programu, dzieci wzięły udział w ekowyzwaniu i zaprojektowały zabawki z odpadów.  

Od 01.03.2022 do 30.03.2022 można oddawać głosy na naszą szkołę, wystarczy wejść w podany link i ……zagłosować :).   Z góry dziękujemy, za wszystkie oddane głosy.

http://piatkadlanatury.pl/glosowanie/szkola/?s_di=12957

Zmiana jezyka / вибрати мову
Skip to content