Na zaproszenie Wójta gminy Skarżysko Kościelne, pana Jacka Bryzika i dyrektor szkoły w Skarżysku Kościelnym pani Doroty Gibas, uczestniczyliśmy w bardzo interesującym projekcie pod nazwą „Turystyczna Szkoła”. Realizacją przedsięwzięcia zajmuje się Polska Organizacja Turystyczna a patronat nad nim objęło MEiN. Ideą projektu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do odwiedzenia online pięknych zakątków naszego kraju, zwłaszcza w czasach pandemii. Zabawa była przednia. Wykorzystując VR odbywaliśmy wirtualne spacery, sprawdzaliśmy kondycję przemierzając urokliwe ścieżki rowerowe, odwiedziliśmy kino 5D i testowaliśmy swoją wiedzę o Polsce wygrywając liczne nagrody. Takie lekcje mogłyby być każdego dnia.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM I GOSPODARZOM

Więcej na naszym profilu Facebook