I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku – Kamiennej serdecznie zaprasza uczniów klas ósmych oraz ich rodziców na wirtualne dni otwarte, które odbędą się w dniach 19, 21 i 23 kwietnia 2021 roku od godz. 18.00.
Będzie to najlepsza okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną tej szkoły na rok szkolny 2021/2022.
Nowością w szkole jest zamiar wprowadzenia dwujęzycznej klasy humanistyczno – prawnej.

Informacje o godzinach wirtualnych spotkań oraz link znajdą Państwo na stronie Szkoły: www.slowacki.info.pl

Więcej informacji na temat oferty I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego na rok szkolny 2021/2022 można znaleźć w poniższym linku:

Oferta edukacyjna  I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku – Kamiennej na rok szkolny 2021/2022