Dyrektor Szkoły ZDZ w Skarżysku-Kamiennej pani Edyta Bieniek serdecznie zaprasza uczniów klas 7 i 8 do wzięcia udziału w serii konkursów pn.: ”Poznaj Nas, a my Was”.
Konkurs skierowany jest dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej. Polega na bliższym poznaniu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Skarżysku – Kamiennej jako placówki oświatowej.

W każdy poniedziałek (począwszy od 15 lutego 2021) umieszczają na swoim profilu FB „Szkoły i Kursy ZDZ  w Skarżysku – Kamiennej” pytania konkursowe.

Uczeń biorący udział  w konkursie powinien spełniać następujące warunki:
– być uczniem klasy 7 lub 8,
– polubić ich szkolny profil FB,
– udostępnić na swoim profilu konkursowy post,
– w komentarzu pod postem zaprosić do udziału w konkursie 2 osoby spośród swoich znajomych z klas siódmych i ósmych.

Spośród prawidłowych zgłoszeń zostanie wylosowany zwycięzca, na którego czekają atrakcyjne nagrody – gadżety elektroniczne typu: słuchawki, Powerbanki, przewody USB do smartfonów i iphone, pendrive, itp.

Szczegółowe informacje na temat konkursu na profilu FBSzkoły i Kursy ZDZ w Skarżysku – Kamiennej.
oraz w regulamin konkursu: PDF