Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego ul. Podjazdowa 21 26-110 Skarżysko-Kamienna
+48412512422
sekretariat@sp8skarzysko.pl
Menu

Strajk nauczycieli i pracowników oświaty

0 Comment

Informacja dla rodziców:

Szanowni Rodzice

W związku z planowanym ogólnopolskim strajkiem pracowników oświaty Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej informuje, iż od dnia 08.04.2019r. do odwołania nauczyciele zadeklarowali chęć przystąpienia do akcji strajkowej.

Informujemy, że z inicjatywy Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej instytucje miejskie poproszone zostały o przygotowanie oferty dodatkowych zajęć dla dzieci i młodzieży na czas strajku. Wszelkie informacje dostępne będą na stronach Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej (strona oficjalna lub strona na serwerze Facebook).

Uczniowie s wani baner 600x282