W związku z decyzją Premiera RP, od dnia 9 listopada 2020r. do dnia 29 listopada 2020r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla klas 1- 8. Zajęcia dydaktyczne i dodatkowe będą odbywać się w formie pracy zdalnej.

W godz. 11.00 – 16.00 świetlica szkolna zapewnia opiekę tym dzieciom z klas 1 – 3, których rodzice są zaangażowani w walkę z Covid 19. Istnieje możliwość korzystania z obiadów dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej, przy czym warunkiem uruchomienia stołówki szkolnej jest zgłoszenie do obiadów przynajmniej 20 uczniów. Bardzo prosimy zainteresowanych rodziców o zgłaszanie do dnia 9 listopada 2020r. do godz. 12.00. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, poprzez dziennik elektroniczny do wicedyrektora szkoły, bądź e-mailem na adres: sekretariat@sp8skarzysko.pl. Informację dotyczącą podjętych decyzji otrzymają Państwo przez dziennik elektroniczny w poniedziałek po godz. 12.00.