Informujemy, że zgodnie z ustaleniami Rządu RP, od poniedziałku (26.10.2020r.) nauka dla uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych odbywać się będzie w trybie zdalnym.

W naszej szkole zajęcia lekcyjne będziemy prowadzić z wykorzystaniem platformy G Suite dla Szkół i Uczelni według następujących zasad:
1. Uczniowie mają obowiązek być obecni (zalogowani do platformy Google Classroom) w godzinach lekcyjnych zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
2. Nauczyciele przekażą uczniom kody do poszczególnych zajęć poprzez dziennik elektroniczny (prosimy śledzić wiadomości dziennika elektronicznego oraz zakładkę z zadaniami domowymi).
3. Uczniowie są zobowiązani do systematycznej pracy w trakcie trwania lekcji.
4. Część zajęć lekcyjnych będzie realizowana on-line przy pomocy aplikacji Google Meet (wchodzącej w skład platformy G Suite dla Szkół i Uczelni).W takim przypadku, nauczyciel przekaże uczniom odpowiedni link do spotkania (adres, kod) poprzez platformę Classroom (aby dołączyć do spotkania, uczeń będzie musiał kliknąć w link np.: https://meet.google.com/xxx-xxx-xxx i wpisać KOD podany przez nauczyciela w postaci XXX-XXX-XXX).

W klasach 1-3 nauka nadal odbywa się w trybie stacjonarnym.