W dniu 2 października 2020r. po raz dziesiąty nasza szkoła przystąpiła do akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zorganizowaliśmy dla uczniów konkurs umiejętności mnożenia i dzielenia. Tuż przed konkursem uczniowie utrwalali sobie tabliczkę mnożenia, a ze szkolnej gazetki ściennej poznawali ciekawe sposoby ułatwiające działania. Rywalizacja kończyła się nagrodą – tytułem „Eksperta Tabliczki Mnożenia”, przyznawaną za bezbłędne rozwiązania.

Od tego roku szkolnego bierzemy również udział w Internetowym Konkursie Matematyczno-Logicznym „ARCYMISTRZ MNOŻENIA”. Od 5 do 7 października uczniowie mogą logować się do portalu konkursowego i rozwiązywać zestawy zadań (po 6 zadań każdego dnia). Prawidłowe rozwiązania muszą przesłać w ciągu 24 godzin. Finał konkursu odbędzie się 17 października 2020r. Podczas finału uczestnicy będą rozwiązywać zadania w czasie ograniczonym do 120 minut. Trzymamy kciuki za uczniów naszej szkoły! 

Szczegółowy regulamin konkursu internetowego: „Arcymistrz mnożenia”

 

information_poster