Relacja z przebiegu zimowiska:

Dzień pierwszy (14.01.2019) 
Dziś po śniadaniu zapoznaliśmy się z zasadami bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, a następnie chłopcy pod okiem trenera Pana Andrzeja Plucnera odbyli krótki trening. Następnie autokarem pojechaliśmy do Muzeum im. Orła Białego. Tam poszerzyliśmy swoją wiedzę z historii miasta, wykonaliśmy własne herby oraz poznaliśmy trochę ciekawostek z zakresu heraldyki. Po powrocie do szkoły ze smakiem zjedliśmy ciepły obiad.

1_n

1_n
Obraz 1 z 13

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień drugi (15.01.2019)
Zaraz po śniadaniu podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna pojechała na basen a druga grupa na lodowisko. Z pływaniem jakoś sobie radzimy, trochę gorzej z jazdą na łyżwach. Mimo,że niektóre części ciała mamy trochę poobijane, to na pewno łatwo się nie poddamy. Po obiedzie były dmuchańce, zajęcia plastyczne i mecz FIFA 19 na PS 4.

14_n

14_n
Obraz 1 z 12

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień trzeci (16.01.2019)
Po śniadaniu wybraliśmy się do KF na kręgle. Wspaniale zaprezentowali się najmłodsi gracze, choć troszkę musieli się nadźwigać Po powrocie ze smakiem zjedliśmy ciepły obiad i oddaliśmy się szaleństwom na dmuchawcach.

26_n

26_n
Obraz 1 z 13

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień czwarty (17.01.2019)
Super zabawa, wspaniałe humory, szczęśliwe dzieci.

39_n

39_n
Obraz 1 z 14

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień piąty (18.01.2019)
Piątkowy pobyt na zimowisku to szeroko rozumiana rekreacja i zabawa zarówno dla małych jak i dużych. Ten wesoły dzień zakończyliśmy wykonaniem pięknych prac plastycznych.

53_n

53_n
Obraz 1 z 10

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień szósty (21.01.2019)
Sympatycznie spędziliśmy dzisiejszy dzień. Najpierw byliśmy na ognisku w Nadleśnictwie, potem ciepły obiadek, chwilka relaksu na dmuchańcach i bardzo poważne szkolenie z zakresu udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zapomnieliśmy również o kochanych babciach i dziadkach. Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta.

63_n

63_n
Obraz 1 z 19

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień siódmy (22.01.2019)

Nie czujemy mrozu, nie czujemy głodu, do radości mamy dużo powodów.

82_n

82_n
Obraz 1 z 16

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

Dzień ósmy (23.01.2019)
Dziś wybraliśmy się do MCK na wspaniałą muzyczną opowieść „Mary Poppins”. Po obiedzie rozmawialiśmy z panią Kingą Janus (pracownica Sanepidu) na temat naszego zdrowia. Obiecaliśmy dbać o siebie, a do obiadu pięknie zjadać surówki 

98_n

98_n
Obraz 1 z 14

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas

Dzień dziewiąty (24.01.2019) 
Dobra i spontaniczna zabawa uruchamia kreatywność. Nowe figury na lodowisku, nowe style w pływaniu i nowe tendencje w modzie 

112_n

112_n
Obraz 1 z 13

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas
Dzień dzisiąty (25.01.2019) 
Wszystko dobre co dobrze się kończy. To były wspaniałe, radosne, aktywne, pełne wrażeń wspólnie przeżyte chwile. DZIĘKUJEMY 

125_n

125_n
Obraz 1 z 16

Metadane

Aparat / Typ
Przesłona
Długość ogniskowej
Prędkość migawki
Data / Czas