Konkurs muzyczny „Domowe piosenki”

Wszystkich pomysłowych i uzdolnionych wokalnie artystów-amatorów, domowych śpiewaków i fanów karaoke serdecznie zaprasza p.Katarzyna Dekarczyk  do wzięcia udziału w internetowym konkursie wokalnym „Domowe piosenki”.

„Do dzieła kochani! Niech świat Was usłyszy i zobaczy! Nagrody czekają!”

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać filmik  – udokumentować domowe wykonanie – solo lub w grupie – ulubionej piosenki w swojej interpretacji. Piosenkę tę można nagrać także z własnym tekstem lub muzyką. Mile widziane są również piosenki o tematyce nawiązującej do obecnej sytuacji.

Termin nadsyłania gotowych nagrań upływa z dniem 10 czerwca 2020 r. – nagrania wysyłamy najpierw do p.Katarzyny Dekarczyk.

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy wszystkich muzykujących uczniów naszej szkoły  do udziału w konkursie.

Opiekun konkursu, dr Katarzyna Dekarczyk prosi o kontakt do 17 maja 2020 r. poprzez Messenger