Konkurs plastyczny „Na pielgrzymim szlaku”

Z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Na pielgrzymim szlaku”.

1. Prosimy o wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką ( format A4) przedstawiającej Jana Pawła II podczas wybranej pielgrzymki w czasie trwania jego pontyfikatu.

2. Prosimy o zrobienie zdjęcia wykonanej pracy plastycznej i przesłanie jej do dnia 16 maja 2020r. do godziny 12.00 na maila:

chwieckok@sp8skarzysko.edu.pl

madejskak@sp8.skarzysko.edu.pl

lub na Messenger: Katarzyna Chwiećko, Katarzyna Madejska

3. Prosimy również o przesłanie zdjęcia wypełnionej zgody na publikowanie pracy na stronie internetowej szkoły i w mediach społecznościowych (nie dotyczy uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej).

4. Prace konkursowe będą publikowane na stronie internetowej szkoły i w mediach społecznościowych.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 maja 2020 r. na stronie szkoły.

6. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe do odbioru po okresie pandemii.

Zgoda.doc

Zgoda.pdf