Ogłoszenie dla pracowników, emerytów i rencistów Szkoły Podstawowej nr 8
w Skarżysku-Kamiennej

Dyrektor Szkoły informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną w całym kraju, termin składania oświadczeń i wniosków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych został przedłużony do 15 czerwca 2020r. Poniżej znajdą Państwo druki oświadczeń i wniosków.
W tym roku świadczenie z tytułu wczasów przysługuje pracownikom i ich dzieciom oraz dzieciom emerytów/rencistów. Druki należy uzupełnić, zeskanować i przesłać na adres mailowy sekretariat@sp8skarzysko.pl bądź ksiegowosc@sp8skarzysko.pl lub też pocztą tradycyjną na adres szkoły: ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna. W razie pytań sekretariat szkoły lub księgowość są dla Państwa dostępne codziennie w godzinach 8:00-12:00 tel. 41 25-12-422.

Wniosek:

Pobierz Doc