13.10.2015

ken201701

Zdjęcie 1 z 16

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez klasę 6 i klasę 5b, pod kierunkiem p. B.Rejczak i p. S.Kisiel . Uczniowie przedstawili humorystyczne scenki z życia szkoły. Przedstawienie dopełniły piosenki dedykowane wszystkim pracownikom szkoły. Na zakończenie uczniowie podziękowali nauczycielom za ich trud wkładany w edukację każdego ucznia i życzyli dalszych sukcesów.
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli. Każdego roku pracownicy szkoły są nagradzani i odznaczani za swój trud i zaangażowanie. W tym roku Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali:
o. Jacek Szczepanik
p. Anna Sieniawska
Nagrodę prezydenta miasta otrzymała p. Jolanta Pelowska
Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:
p. Barbara Rejczak
p. Jolanta Chojnacka