Szanowni Rodzice i Uczniowie

Referat Edukacji Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej informuje, że wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 powinni w najbliższym czasie (do końca kwietnia 2020 roku) złożyć aktualizację dochodu swojej rodziny. Ze względu na brak możliwości bezpośredniego kontaktu z interesantem, prosimy o pobranie dokumentów w formie elektronicznej, wypełnienie ich, a następnie dostarczenie do skrzynki podawczej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej (parter, główne wejście do Urzędu Miasta). Załączniki będą dostępne do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Skarżyska-Kamiennej (http://bip.skarzysko.pl/artykul/40/4218/stypendia-szkolne), a także ze strony internetowej Urzędu Miasta (www.skarzysko.pl) oraz ze strony naszej szkoły (patrz poniżej).

„Załącznik nr 1 bez zmian” (patrz poniżej) składa wnioskodawca, którego zarówno stan osobowy rodziny, jak i dochody nie uległy zmianie w stosunku do poprzedniego półrocza roku szkolnego 2019/2020. Jedno oświadczenie składamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko).

„Załącznik nr 2 ze zmianami” (patrz poniżej) składa wnioskodawca, u którego nastąpiły zmiany w stanie osobowym rodziny lub nastąpiły zmiany w wysokości dochodu przypadającym na jedną osobę w rodzinie. W pliku ,,Załącznik nr 2 ze zmianami” widnieją dwa dokumenty. Pierwszy z nich wypełniamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko z rodziny), drugi dokument wypełniamy w jednym egzemplarzu i przedstawiamy tam sytuację materialną rodziny (ogólny dochód rodziny, dochód przypadający na 1 osobę w rodzinie). Zmiany, które nastąpiły w stosunku do poprzedniego półrocza powinny być udokumentowane (kopie umów o pracę, zaświadczenia o zarobkach, decyzje kwoty netto).

Wypełnione oświadczenia wraz z dokumentami potwierdzającymi obecny dochód proszę składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem ,,STYPENDIA pok. 206” do skrzynki podawczej umieszczonej przy głównym wejściu do Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.

W razie pytań proszę kontaktować się z pracownikiem Referatu Edukacji, Panią Edytą Kralewską, nr tel. 41 25 20 166, e-mail: e.kralewska@um.skarzysko.pl.

Do pobrania:
Informacja Referatu UM w Skarżysku-Kamiennej: PDF