Zimowe ferie dobiegły końca. Nadszedł czas na podsumowanie i podziękowanie tym z Państwa, którzy przyczynili się do organizacji zimowego wypoczynku. Serdecznie dziękujemy Prezydentom Miasta Panu Konradowi Krönigowi, Panu Krzysztofowi Myszce i Panu Andrzejowi Brzezińskiemu. Podziękowania kierujemy również do Kierownika Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Urszuli Wiśniewskiej. Tak bogaty program naszego zimowiska mogliśmy zrealizować dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych instytucji. Pragniemy więc podziękować Dyrekcjom i Pracownikom: Muzeum im. Orła Białego, Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Nadleśnictwa, MCK oraz Komendantowi i Pracownikom Powiatowej Straży Pożarnej. Szczególne podziękowania należą się Dyrektor Szkoły Pani Magdalenie Ciok za wzorową organizację wypoczynku, naszym wychowawcom (paniom Sylwii Król, Annie Wiatr, Annie Janas, Katarzynie Chwiećko, Joannie Plucner) za opiekę i zagospodarowanie czasu wolnego, paniom sprzątaczkom za porządek we wszystkich pomieszczeniach, w których tak chętnie przebywaliśmy, paniom kucharkom za pyszne, świeże i zdrowe posiłki.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.