Business people brainstorming

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła bierze udział w projekcie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”.

Celem projektu jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zasad bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu oraz profilaktyka uzależnień, kształtowanie właściwych postaw wobec mowy nienawiści, dyskryminacji i łamania praw człowieka. Poprzez nasze działania będziemy rozwijać umiejętności odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznościowych i umejętności korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych. W ramach projektu uczniowie z klas 1-3 biorą udział w konkursieprzygotowują indywidualnie jedną pracę plastyczną na temat „Internet – Twoje wirtualne okno na świat”. Praca powinna być ilustracją do jednej z kart 12-stronicowego, rocznego kalendarza ściennego. Natomiast uczniowie  z klas 4-8 indywidualnie przygotowują komiks w formie elektronicznej lub analogowej na temat „Nie wierz we wszystko, co znajdziesz w Internecie!”.

Prace należy składać do p. Sylwii Kisiel do 8 listopada 2019. Szczegóły nt. wykonania prac udziela p. Sylwia Kisiel. Można również je znaleźć w regulaminie konkursu.

Regulamin projektu i konkursu 'Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze' 2019 (507 pobrań ) Zalacznik nr 4 - Szablon parcy kategoria I (494 pobrania )