Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego ul. Podjazdowa 21 26-110 Skarżysko-Kamienna
+48412512422
sekretariat@sp8skarzysko.pl
Menu

Wyniki konkursu fotograficznego „Matematyka jest wokół nas”

0 Comment

W dniu 25 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej odbył się XVII Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych pt. “Matematyka jest wokół nas”. Podczas konkursu ogłoszono również wyniki III Regionalnego Konkursu Fotograficznego pt. “Matematyka jest wokół nas”. Wśród nagrodzonych znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły. Natalia Głogowska z klasy 8b zajęła I miejsce. Marcel Wojdat z klasy 6b zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!

Więcej informacji pod adresem: https://skarzyski.eu/informacje/skarzysko/regionalny-konkurs-informatyczny-i-fotograficzny-w-ekonomiku/