Flags of Poland

W dniu 12 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły, a następnie uczniowie i nauczyciele wspólnie odśpiewali hymn Polski. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas siódmych, pod kierownictwem nauczycieli Sylwii Kisiel oraz Moniki Kozery. W pięknym przedstawieniu, słowem i piosenką, oddali szacunek symbolom narodowym oraz wyrazili swoją miłość do Ojczyzny. Na zakończenie wystąpiło dwoje uczniów z klasy 8a, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Wiktor Skurski zaśpiewał pieśń „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, natomiast Natalia Skowronek pieśń „Polskie kwiaty”.