„Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego GALA Skarżysko-Kamienna”, który zajmuje się szkoleniem dziewcząt w dyscyplinie piłka siatkowa.
PRAGNIE Państwa zainteresować i zaproponować udział Państwa córek w zajęciach z piłki siatkowej.

Prowadzimy zajęcia w kilku grupach szkoleniowych, począwszy od Siatkarskiego Przedszkola,
to są klasy I-III, poprzez Szkółkę Siatkarską- klasy IV-VI i dalej kategorie Młodziczki, Kadetki, Juniorki i Seniorki.

Z początkiem roku szkolnego chcemy, aby Państwo zaproponowali swoim córkom udział w zajęciach, które odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.
Zapraszamy na zajęcia, które prowadzą doświadczeni nauczyciele w-f oraz instruktorzy i trenerzy.

Prosimy aby Państwa córka przyszła, poćwiczyła z rówieśniczkami, zobaczyła jak u Nas jest na zajęciach.
Będzie uczestniczyć w zajęciach przez pierwszy miesiąc bezpłatnie. Jeśli zdecyduje się z Nami pozostać na dłużej, będziemy się z Państwem kontaktować w celu określenia dalszego uczestnictwa i uściślenia współpracy.

Zarząd MKS Gala Skarżysko-Kamienna