^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22


Struktura organizacyjna - Kuchnia

Dyrekcja | Świetlica | Biblioteka | Pedagog | Logopeda | Pielęgniarka | Kuchnia

logo Organizacja pracy kuchni:  
Wydawanie obiadów: 11:00 - 13:00 
Wykupienie pojedynczego obiadu w danym dniu: do 09:00
Wydawanie mleka: po 2 i 3 lekcji 
W czasie przerw obiadowych mleko nie jest wydawane!
   
Drodzy Rodzice

Posiłki serwowane w naszej stołówce spełniają wszelkie normy żywienia zalecane przez Instytut Żywności i Żywienia Człowieka w Warszawie. Pracownicy naszej kuchni dokładają wszelkich starań, aby dogodzić gustom wszystkich żywiących się u nas dzieci. Przy tak dużej ilości gotowanych obiadów i możliwościach naszej kuchni, jakość i smak posiłków oceniany jest bardzo wysoko.img1

Szkoła ma stałych, wybranych na podstawie rygorystycznych kryteriów dostawców, którzy wywiązują się ze swoich umów dostarczając towar narzuconej wysokiej jakości.W kuchni wprowadzony został system HACCP zapewniający całkowite bezpieczeństwo żywności.Gwarantujemy, iż posiłki przez nas przygotowywane są urozmaicone, smaczne i zdrowe.

O wyjątkowości naszej kuchni decyduje niezwykły zespół pracowników, który uprzejmie i z uśmiechem serwuje nam codziennie posiłki.
Zapewniamy, że drugiej takiej stołówki ze świecą szukać!!!


Jadłospis:


Opłaty za obiady:

Informujemy, że opłaty za posiłki w roku szkolnym 2018/2019 wnoszone są „z góry” za następny miesiąc w terminach do 12 dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc spożywania obiadów. Cena obiadu jest w niezwykle przystępnej cenie - jednorazowy obiad dla ucznia to koszt 4,00 zł. Opłaty wnosi się do świetlicy szkolnej.

Ponadto pojedyncze obiady można wykupić w danym dniu do godziny 9.00. Zwroty za niewykorzystane posiłki będą możliwe tylko po zgłoszeniu nieobecności pod nr telefonu 41 251 24 22 najpóźniej do godziny 9.00 w dniu wydania posiłku. Ze względów proceduralnych nie ma możliwości dokonania wpłaty na konto.