^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22


O szkole - Pracownicy szkoły

O szkole | Patron szkoły | Historia | Pracownicy | Przyjaciele | Jubileusz | Nasze projekty | Galeria
 
Kadra zarządzająca:

Dyrektor szkoły:
  • mgr Magdalena Ciok
Wicedyrektor szkoły:
  • mgr Jolanta Pelowska

Kadra dydaktyczna w roku szkolnym 2018/2019:


Edukacja wczesnoszkolna:
  • mgr Katarzyna Chwiećko
  • mgr Sylwia Król
  • mgr Katarzyna Madejska
  • mgr Magdalena Rybak
  • mgr Jolanta Pelowska
  • mgr Anna Wiatr
Przyroda / Geografia:
  • mgr Jolanta Chojnacka
Plastyka:
  • mgr Grażyna Jurowska
  • mgr Michał Banaszczyk
Zajęcia komputerowe:
  • mgr Sebastian Miernik
Muzyka:
  • mgr Grażyna Jurowska
  • mgr Tomasz Łukowiec
Zajęcia techniczne:
  • mgr Sebastian Miernik
Biologia:
  • mgr Czesława Kozera
Chemia:
  • mgr Agnieszka Dąda
Fizyka:
  • mgr Elżbieta Gębura
Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • mgr Justyna Nosek
Doradztwo zawodowe:
  • mgr Joanna Plucner
Świetlica:
  • mgr Joanna Plucner
  • mgr Tomasz Łukowiec
  • mgr Sebastian Miernik
  • mgr Anna Wiatr
  • mgr Jacek Mastalerz

Współpraca ze szkołą

Psycholog:
  • mgr Małgorzata Urynek
Język polski:
  • mgr Wioletta Czajkowska
  • mgr Halina Wdowik
  • mgr Monika Kozera
Język angielski:
  • mgr Bożena Mazurek
  • mgr Witold Kolano
  • mgr Anna Krupa
Język niemiecki:
  • mgr Justyna Lisowska-Czekaj
Język rosyjski:
  • dr Katarzyna Dekarczyk
Historia:
  • mgr Katarzyna Madejska
  • mgr Monika Kozera
  • mgr Przemysław Żmijewski
WOS:
  • mgr Katarzyna Madejska
Matematyka:
  • mgr Sylwia Kisiel
  • mgr Barbara Rejczak
  • mgr Katarzyna Mamla
Wychowanie fizyczne:
  • mgr Agnieszka Drabik
  • mgr Maciej Wdowik
  • mgr Przemysław Żmijewski
Religia:
  • mgr Marta Nowek
  • o. mgr Jacek Szczepanik
WDŻ:
  • mgr Kamila Tusznio
Pedagog:
  • mgr Kamila Tusznio
Logopeda:
  • mgr Anna Spółczyńska
Biblioteka:
  • mgr Katarzyna Włodarczyk
Animator sportu:
  • mgr Jacek Mastalerz
  • mgr Sławomir Jaworski

Administracja i obsługa:

Sekretarz szkoły:
  • Karolina Nowek
Główny księgowy:
  • Krystyna Sikora
Specjalista ds. finansowych:
  • Jolanta Rurarz
Intendent:
  • Renata Dynarek
Konserwator:
  • Jacek Muszyński
Kuchnia:
  • Aleksandra Wichowska
  • Elżbieta Kostrzewska
Obsługa sprzątająca:
  • Beata Łyżwa
  • Marzena Kwapisz
  • Dorota Miernik

Zajęcia komputerowe

•             mgr Sylwia Kisiel

•             mgr Sebastian Miernik