Ogłoszenie o zapisach do klas 1

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku Kamiennej ogłasza nabór dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018. Rodziców lub prawnych opiekunów prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.00. Szkoła jest w pełni przygotowana do przyjęcia dzieci sześcioletnich. Obecnie mamy klasy złożone z sześciolatków, które doskonale radzą sobie w szkole. W klasach pierwszych, znajdują się uczniowie w zbliżonym wieku, co umożliwia nauczycielom dostosowanie zakresu materiału oraz tempa pracy, uwzględniającego indywidualne możliwości dziecka.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły www.sp8skarzysko.pl zakładka- Nabór do pierwszej klasy lub pod telefonem (41) 2512422