^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22


11.10.2012 - Dzień Edukacji Narodowej

bukiet11 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.
Niezwykle ciekawy program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 2b, 4a oraz 5a pod opieką nauczycieli: p. Barbary Sieniawskiej i p. Barbary Rejczak.

 

Dzień Edukacji Narodowej to dzień, kiedy nauczyciele otrzymują odznaczenia i nagrody za swoją pracę.  W tym roku nagrodzonymi nauczycielami z naszej szkoły są:

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SKARŻYSKA-KAMIENNEJ:
p. Anna Dąbczyńska i p. Halina Brzezińska

NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY:
p. Barbara Sieniawska

Na ręce dyrektora szkoły p. Grażyny Jurowskiej, kwiaty dla pedagogów przekazali przedstawiciele Rady Rodziców. Nauczyciele oprócz życzeń złożonych przez uczniów oraz dyrekcję szkoły otrzymali również własnoręcznie wykonane przez Samorząd klas 1-3, kartki z życzeniami. Po uroczystości wszyscy pracownicy zostali zaproszeni na wspaniały tort ufundowany przez jednego ze sponsorów.  

W dniu 12 października 2012 w Szkole Muzycznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród nauczycielom m. in. Krzyży Zasługi, Medali KEN, Nagród Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta.  

 

G.J.


Więcej informacji strzalkaTUTAJ


do obejrzenia zdjec w gore