Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 05.10.2012 - Konkurs „Ks. prof. Włodzimierza Sedlaka"

05.10.2012 - Konkurs „Ks. prof. Włodzimierza Sedlaka"

Czwarty Międzyszkolny Konkurs „Ks. prof. Włodzimierz Sedlak – badacz, naukowiec, odkrywca, sercem Skarżyszczanin”.

W dniu 5 października w Szkole Podstawowej nr 9, odbył się czwarty Międzyszkolny Konkurs „Ks. prof. Włodzimierz Sedlak – badacz, naukowiec, odkrywca, sercem Skarżyszczanin”.  Organizatorami konkursu są:  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. Wł. Sedlaka w Skarżysku- Kamiennej, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. ks. prof. Wł. Sedlaka oraz Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna.

W I etapie konkursu naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z klasy 6a i 6b przygotowanych przez p. Monikę Kozerę i p. Halinę Wdowik.

Więcej informacji oraz zdjęcia z konkursu znajdują się strzalkaTUTAJ