Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 24.09.2012 - Pokaz Olimpijskiej Szkoły Tańca

24.09.2012 - Pokaz Olimpijskiej Szkoły Tańca

DSCF787924 września dzieci z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 8 mogły uczestniczyć we wspaniałej zabawie, którą przygotowała dla nich Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier.

Dzieci obejrzały fantastyczny pokaz tańca nowoczesnego, który był fragmentem tanecznego programu edukacyjno-wychowawczego realizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

W trakcie pokazu, uczniowie klas 1-3 brali udział w konkursach z zakresu bezpieczeństwa, za dobre odpowiedzi otrzymywały punkty i przechodziły do następnego poziomu trudności. Wszyscy uczniowie poradzili sobie z zadaniami doskonale, w nagrodę za poprawne odpowiedzi został im przyznany Złoty Medal Szkoły Tańca.

Zainteresowanie dzieci tańcem było tak duże, że postanowiliśmy zorganizować na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 zajęcia taneczne prowadzone przez Szkółkę Tańca i Dobrych Manier. Przez cały rok, chętni uczniowie z klas 1-3 mogą uczestniczyć w zajęciach, które będą rozwijać zamiłowanie do tańca, poczucie koleżeństwa, podniosą sprawność fizyczną, ale również pozwolą uwierzyć we własne siły, dadzą możliwość zaprezentowania nabytych umiejętności w szkole i poza nią.

Zajęcia będą odbywały się w naszej szkole raz w tygodniu w dwóch grupach tanecznych.
Wszystkich serdecznie zapraszamy