15.03.2019 - Podsumowanie Tygodnia Kultury Języka

Od 11 do 15 marca w naszej szkole obchodzony był Tydzień Kultury Języka. Każdego dnia uczniowie podejmowali różne działania mające na celu kultywowanie i pielęgnowanie naszego ojczystego języka. Uczestniczyli w konkursie ortograficznym, recytatorskim, w konkursie wiedzy o Polsce, wykonywali różnego rodzaju prace plastyczne, a także zapoznawali się z literaturą polską.

W piątek, 15 marca, odbył się uroczysty apel podsumowujący działania z całego tygodnia. Dzieci zaprezentowały się w tańcach ludowych, wzięły udział w quizie sprawdzającym wiedzę o Polsce oraz otrzymały nagrody za zdobyte miejsca w wyżej wymienionych konkursach. Ponadto, wspólnie z zaproszonymi gośćmi zaśpiewali piosenkę "Kocham Cię Polsko".

Więcej informacji i zdjęć dostępnych jest pod adresem: