07.02.2019 - Wieczór talentów

Dnia 07.02.2019 wspólnie uczestniczyliśmy w uroczystości pod nazwą "WIECZÓR TALENTÓW". Wydarzenie to odbywa się corocznie i jest połączone z rozdaniem LISTÓW GRATULACYJNYCH dla rodziców najzdolniejszych oraz wyróżniających się wysoką kulturą osobistą uczniów.
Celem spotkania było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życia, ale także życie swojego otoczenia i szkoły.
Pani Dyrektor Magdalena Ciok witając zgromadzonych gości zaznaczyła, że szkoła jest KUŹNIĄ TALENTÓW.

Na spotkaniu zaprezentowano talenty w następujących kategoriach:

- TALENT POLONISTYCZNY - ALEKSANDRA MICHTA z klasy 8a
- TALENT MATEMATYCZNY - KRYSTIAN KOCZ z klasy 5a
- TALENT SPORTOWY DZIEWCZĄT - MARIKA ŚWITEK z klasy 6b
- TALENT SPORTOWY CHŁOPCÓW - MACIEJ MAKARUK z klasy 8a
- ANGLISTA SZKOŁY - TOMASZ RACHWAŁ z klasy 8a
- TALENT ARTYSTYCZNY - MARCEL WOJDAT z klasy 6b
- WOKALISTKA SZKOŁY - ALICJA GRANŻAN z klasy 4b
- PRYMUS SZKOŁY - ALICJA GRANŻAN z klasy 4b
- KULTURA OSOBISTA - JAKUB PÓŁTORAK z klasy 7b

Wręczono również LISTY GRATULACYJNE rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu w klasach od II do VIII.
Wyróżniono również uczniów, którzy osiągnęli 100% frekwencję.
Całą uroczystość uświetniły występy utalentowanych uczniów. Zaprezentowali się wybitni recytatorzy, muzycy, wokaliści oraz Zespół taneczny „ Ósemeczka ”.

Więcej informacji pod adresem: