22.09.2018 - 100-lecie Ruchu Filatelistycznego na Kielecczyźnie

22 września dwóch uczniów naszej szkoły, Adam Makaruk i Maciej Makaruk, razem z p. Sylwią Kisiel, uczestniczyło w uroczystym spotkaniu z okazji 100-lecia ruchu filatelistycznego na kielecczyźnie. Spotkanie odbyło się na zaproszenie Zarządu Okręgu Świętokrzyskiego Polskiego Związku Filatelistów (PZF) w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. W trakcie można było oglądać eksponaty filatelistyczne i porozmawiać z filatelistami z woj. świętokrzyskiego. Ponadto, wręczono odznaczenia związkowe dla wyróżniających się filatelistów.

Miło nam poinformować, że Maciej Makaruk otrzymał Srebrną Młodzieżową Odznaką Honorową PZF. Od 2014 roku Maciej jest członkiem Koła Młodzieżowego PZF, działającego przy naszej szkole. Rokrocznie reprezentuje naszą szkołę w półfinałach konkursu filatelistycznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informujemy, że w tym roku szkolnym spotkania Koła będą odbywały się w ostatni czwartek każdego miesiąca, godz.14.30, sala 20. Opiekunem jest p. Sylwia Kisiel. Zapraszamy zainteresowanych uczniów.
NIE SIEDŹ W DOMU - STWÓRZ COŚ Z NAMI :-)
Autor: S. Kisiel