25.10.2017 - Uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej

25 października odbyła się uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej. Przyjęcie dzieci  w poczet uczniów poprzedził egzamin z wiedzy o Polsce, zasad dobrego zachowania i bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, odgadywali zagadki. Ich wiadomości i umiejętności zostały wysoko ocenione przez zebranych gości. Po udanym egzaminie rozpoczęło się ślubowanie – pierwszoklasiści ślubowali, że będą godnie reprezentować szkołę, sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz okazywać szacunek wychowawcom, nauczycielom, rodzicom i kolegom. Po ślubowaniu nastąpiła uroczysta ceremonia pasowania na ucznia klasy pierwszej. Uroczystość przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze. Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, a następnie udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.