31.10.2017 - Bal Wszystkich Świętych

Z okazji wigilii Wszystkich Świętych w wielu miejscach w Polsce odbyły się coraz popularniejsze Bale Wszystkich Świętych. Również nasza szkoła po raz trzeci zorganizowała taki Bal. Była to wspaniała okazja do poznania ciekawych postaci naszych świętych i błogosławionych opiekunów. Na dzieci czekała moc atrakcji: konkursy, zabawy, tańce, nagrody, słodki poczęstunek. Na uznanie zasługuje kreatywność dzieci i rodziców, ponieważ przebrania, które miały przybliżyć danego świętego, były wykonane z wielką precyzją i pomysłowością. W trakcie tańców rodzice, nauczyciele i goście mogli podziwiać roztańczone anioły i wielu świętych z różnych epok i kontynentów. Dzieci wykazały się również wiedzą na temat ulubionego Świętego. Niewątpliwie dla wszystkich uczestników był to czas świetnej zabawy i radości, kształtując jednocześnie w najmłodszych piękne i uniwersalne wartości dobra i ludzkiej szlachetności. Na zakończenie Balu, uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą na temat świętego, za którego się przebrali, otrzymali cukierki, ufundowane przez Ojca Proboszcza Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP.

Więcej na tvswietorzyska