17.10.2017. Dzień Jesieni

Dnia 17 października odbyła się w naszej szkole impreza pt. „Dzień Jesieni”. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zawodach sportowych, w których wykorzystano dary jesieni tj. szyszki, żołędzie, kasztany. Dzieci wspólnie
z wychowawcami wykonywali pracę plastyczną o tematyce jesiennej przy wykorzystaniu różnych materiałów. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele ubrani byli w stroje przypominające „Panią Jesień”. W trakcie uroczystości można było skosztować ciasta, zjeść  sałatkę owocową, kiełbaskę i kaszankę z grilla, a także napić się pysznego soku. Wszyscy chętnie uczestniczyli w konkurencjach sportowych i dobrze się bawili w rytm jesiennych piosenek. Podczas imprezy mogliśmy liczyć na pomoc rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Słowa wdzięczności kierujemy również do naszych sponsorów.