Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 18.10.2017 - Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22

Plan lekcji
Aktualności
O nas
Historia szkoły
Patron szkoły
Pracownicy szkoły
Galeria
Konkursy
Projekty EFS i edukacyjne w SP 8
Nabór do I klasy
Strefa ucznia
Strefa rodziców
Kuchnia
Pielęgniarka
Biblioteka
Świetlica
Pedagog
Jubileusz
Certyfikaty
Przyjaciele szkoły
Dokumenty szkolne
Strona edukacyjna Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej
Kontakt
Mapa strony

18.10.2017 - Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

W środę, 18 października, na Orliku oraz Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza   w Skarżysku - Kamiennej odbyły się eliminacje powiatowe XVIII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12  chłopców. W rozgrywkach wzięły dwie drużyny z naszej szkoły. Więcej na skarzysko24.pl.
W piątek, 18 października, na Orliku przy ul. Sienkiewicza   w Skarżysku - Kamiennej odbyły się eliminacje powiatowe XVIII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 i U 12  dziewcząt. Awans do finałów wojewódzkich uzyskały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 13 .

W eliminacjach powiatowych w kategorii U-10 dziewcząt wzięło udział tylko dwie drużyny: Szkoła Podstawowa nr 5 i Szkoła Podstawowa nr 13. Mecz pomiędzy tymi drużynami decydował o awansie do finału wojewódzkiego. Trzynastka pewnie pokonała piątkę 4:0. 

SP 1 zagrała w składzie: Nikola Biesaga, Wiktoria Bińczyk, Gabriela Kołomańska, Martyna Kowalik, Maja Niepsuju, Julia Piwowarczyk, Natasza Piwowarczyk, Izabela Szmidt, Zuzanna Wiśniewska, Nikola Wójcik. Opiekun: Ewa Błaszczyk. 

W kategorii U-12 zagrało cztery drużyny: Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 13 i Orliki Ostojów. Drużyny zagrały systemem "każdy z każdym". Najlepsza drużyna uzyskała awans do finału wojewódzkiego.

W wyniku rozegranych spotkań najlepszą drużyną okazałą się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, która zdobyła 7 punktów. Tyle samo zdobyła Szkoła Podstawowa nr 13, jednak miała gorszy bilans bramkowy.

Wyniki: 

SP 7 – SP 13 0:0
Orliki Ostojów – SP 5 1:1
SP 7 – SP 5 5:0
SP 13 – Orliki Ostojów 1:0
SP 7 – Orliki Ostojów 4:0
SP 5 – SP 13 0:1

Tabela

1.Szkoła Podstawowa nr 7 

2.Szkoła Podstawowa nr 13

3.Orliki Ostojów 

4.Szkoła Podstawowa nr 5 

Koordynatorem i organizatorem rozgrywek w Skarżysku-Kamiennej jest Rafał Sokołowski. Z ramienia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach turniej nadzoruje Piotr Gadecki.