Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 08.06.2017- Mistrzostwa Skarżyska w trójboju

08.06.2017- Mistrzostwa Skarżyska w trójboju

08.06.2017 tW czwartek i piątek, 8-9 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 zostały rozegrane Mistrzostwa Skarżyska Szkół Podstawowych w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. W  zawodach wzięło sześć szkół podstawowych SP2,  SP3, SP5, SP 7, SP 8, SP 13. Trójbój lekkoatletyczny składał się trzech  dyscypliny: rzut piłeczką palantową skok w dal i bieg na 60 m. Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Marika Świtek, Klaudia Wilczyńska, Karolina Staniszewska, Aleksandra Zawadzka, Anna Stopa, Zosia Sańpruch wywalczyły II miejsce uzyskując wynik 467 punktów.Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszą zawodniczką trójbojuzostała uczennica klasy IVb - Marika Świtek, która uzyskała  - 165 punktów. Reprezentacja chłopców zajęła V miejsce. Skład drużyny: Sańpruch Jakub, Kiersnowski Bartek, Wojdat Marcel, Ubysz Oskar, Tuśnio Milan, Morawski Krzysztof.

GRATULUJEMY!!

z wiedzy książkowej.