11.04.2017 - Spotkanie z Wydawnictwem Niepokalanów

11.04.2017W dniu 11 kwietnia 2017r gościliśmy w naszej szkole redakcję Małego Rycerzyka Niepokalanej z Wydawnictwa Niepokalanów, prowadzonego przez OO. Franciszkanów. Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej przybliżyły dzieciom jak wygląda praca w wydawnictwie oraz promowały czytelnictwo wśród dzieci. Bardzo ciekawym okazała się możliwość brania czynnego udziału dzieci w redagowaniu pisemka, co niewątpliwie może być bardzo ubogacające i rozwijające zainteresowania młodych czytelników.  Nasi uczniowie z chęcią wzięli udział w konkursie, który przygotowały Siostry Franciszkanki na temat ich pracy i pisemka, które redagują. Dla zwycięzców przygotowane były nagrody w formie najnowszego miesięcznika Małego Rycerza Niepokalanej. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali drobne upominki na pamiątkę tego ciekawego spotkania.

z wiedzy książkowej.