Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 12.01.2017 - Zabawy z bałwankiem- lekcja plastyki w kl. 2c

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 12.01.2017_p oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

12.01.2017 - Zabawy z bałwankiem- lekcja plastyki w kl. 2c

12.01.2017Uczniowie klasy 2c podczas zajęć plastycznych wykonywali prace plastyczne nowo poznaną techniką artystyczną. Kolaż, bo o nim mowa okazał się techniką, która nie tylko pozwoliła na kreatywność i fantazjowanie, ale stała się świetną okazją do zabawy. Uczniowie wykorzystując wyobraźnie,  stworzyli ciekawe  pracę zatytułowane „Zabawy z bałwankiem”  Z różnorodnych materiałów - ścinek tkanin, włóczki, koronek, sreberek, waty, cekinów, koralików, kaszy manny, ryżu, papieru kolorowego, płatków kosmetycznych stworzyli ciekawe zimowe kompozycje. Prace małych artystów zostały zaprezentowane na wystawie.

{gallery}12.01.2017_p{/gallery}

W dniu 4 listopada 2016 roku, odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów klasy IV „b” w budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka.  Zajęcia były dobrą okazją do propagowania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Lekcję biblioteczną prowadzili: mgr Dominika Zagdan – nauczyciel języka polskiego, mgr Joanna Plucner – nauczyciel-bibliotekarz oraz P. Anna Czajkowska- pracownik biblioteki. Głównym celem lekcji była prezentacja słowników oraz zapoznanie uczniów z zasadami korzystania
z wiedzy książkowej.