08.10.2016 - Rajd jesienny

08.10.2016W sobotę 8 października odbył się XV Rajd Jesienny, którego organizatorem było PTTK Skarżysko – Kamienna. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły z koła turystycznego, wraz z opiekunami panią Jolantą Chojnacką i panią Donatą Czerwińską.Uczestnicy mieli do przejścia 8 kilometrów wśród pięknych, kolorowych, jesiennych lasów. W naszej grupie oprócz starszych dzieci i ich rodziców liczną gromadkę stanowili uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami.Wszyscy z uśmiechem dotarli na ognisko gdzie samodzielnie upiekli kiełbaski. Uczniowie z dumą odebrali puchar ufundowany przez organizatora. Cel rajdu został osiągnięty – uczestnicy czynnie wypoczywali i podziwiali piękno najbliższej okolicy. Z niecierpliwością czekamy na następny.

Czytaj więcej - TUTAJ