Dziennik Elektroniczny

01.09.2016 - Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017- Rocznica wybuchu II wojny światowej

01.09.2016aaa1 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście rodziców, ale również przedstawicieli Rady Miasta: P. Marka Gąski oraz P. Adama Cioka. Uczciliśmy chwilą ciszy Pamięć Poległych, a kl. 2c wraz z wychowawcą i Rodzicami złożyła wiązankę kwiatów przed pomnikiem por. Mieczysława Sasala znajdującym się na terenie naszej szkoły. Następnie poznaliśmy wychowawców poszczególnych klas, powitaliśmy nowych nauczycieli, a przede wszystkim nasze Pierwszaki. Aby umilić dzieciom pierwszy dzień pobytu w szkole, obecni na uroczystości przedstawiciele Rady Miasta, ufundowali wszystkim Nowym Uczniom czekolady, za co im serdecznie dziękujemy.