Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 11.06.2016 - SP 8 - Festyn Rodzinny - „Mama, Tata i Ja”

11.06.2016 - SP 8 - Festyn Rodzinny - „Mama, Tata i Ja”

11.06.201611 czerwca odbył się w naszej szkole kolejny już Festyn Rodzinny. W tym roku mieliśmy bardzo wiele konkursów i konkurencji sportowych przeznaczonych dla wszystkich uczestników festynu, a byli nimi nie tylko uczniowie SP 8 z rodzicami, ale także nasi absolwenci oraz dzieci z całego miasta. Liczne konkurencje sportowe przygotowane przez nauczycieli w-f, cieszyły się ogromną popularnością. Równocześnie, na boisku Orlik 2012 odbywał się Turniej Piłkarski zorganizowany przez animatorów sportu P Barbarę Pająk i P Leszka Dołęgę. W czasie festynu mogliśmy obejrzeć tresurę psów policyjnych, pokazy karate, prezentację tańca grupy Art. Dance. Na terenie szkoły mogliśmy podziwiać jedne z największych ciężarówek oraz zabytkowy wóz strażacki, skorzystać z grilla, kawiarenki, dmuchanej zjeżdżalni i wielu innych atrakcji.Chyba największą niespodziankę przygotowali dla nas strażacy. Oprócz szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, mogliśmy zapoznać się dokładnie z wnętrzem wozu strażackiego, a Pani wicedyrektor poszybowała w górę na maksymalną wysokość,jaką oferuje wysięgnik. Strażacy pożegnali się z nami w równie ciekawy sposób: przy dźwiękach syren urządzili nam niezwykłe „gaszenie pożaru”.Jak co roku odwiedziło nas wiele osób, a absolwenci SP8 pomagali w organizacji samego Festynu.

Więcej zdjęć z festynu znajduje się na stronie internetowej szkoły www.sp8skarzysko.pl
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową i rzeczową, która pozwoliła nam na atrakcyjnezorganizowanie Festynu i ufundowanie wspaniałych nagród oraz poczęstunku dla uczestników. Szczególne podziękowania kierujemy do:Rodziców, Referatu Zdrowia Urzędu Miasta Skarżyska- Kamiennej; Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku- Kamiennej; Komendy Powiatowej PSP w Skarżysku- Kamiennej; Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku- Kamiennej;Zielona Budka;Pizzerii Biesiadowo, Pizzerii Toma; Pizzerii Autorska; Pizzerii Venecja;P. Łukasza Wilczyńskiego,Kręgielni w Kombinacie Formy; Bawialni Kuleczkowo ul. 1-go Maja; Kaina Szczęścia; SKSW Kyokushin- Karate; Strefa Tańca Art Dance z MCK.
Dzięki Państwa pomocy, możliwe było zorganizowanie Festynu Rodzinnego w naszej szkole. Wyrażając swą wdzięczność serdecznie dziękujemy za życzliwość, zrozumienie
i ofiarność.