Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 04.06.2016 - VII Rajd Lizakowy

04.06.2016 - VII Rajd Lizakowy

04.06.2016Kolejny raz, ale niestety już ostatni w tym roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Rajdzie Lizakowym organizowanym przez oddział PTTK w Skarżysku. Trasa naszego rajdu wiodła do Michałowa, pogoda i humory dopisywały, po drodze obserwowaliśmy cuda natury- chrząszcza o połyskującym pancerzu, żmiję zygzakowatą, osę budującą gniazdo. Na zakończenie rajdu czekała nas niespodzianka w postaci pysznych lizaków. Świetnie bawiliśmy się na placu zabaw w Michałowie, a nad ogniskiem upiekliśmy kiełbaski. W doskonałych nastrojach powróciliśmy do domów. Szkoda, że na następny rajd trzeba czekać tak długo.