Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 03.06.2014_a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13.05.2016 - Kwesta PCK

13.05.2016 aJak co roku w maju Szkolne Koło PCK przystąpiło do akcji zbierania pieniędzy wśród mieszkańców dzielnicy Kamienna na potrzeby ubogich dzieci, aby zapewnić im posiłki w szkole i przybory potrzebne do nauki. Kwestę organizował Zarząd Rejonowy PCK, a uczestniczyli w niej Iza Purtak, Jakub Staniszewski, Maciej Gajewski z klVIa oraz Marysia Obwarzanek, Natalia Mazur i Nadia Tuśnio z klVIb. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem włączyli się w kwestę chociaż nie zawsze spotykały ich przychylne komentarze, ludzi pomagających bezinteresownie jest coraz mniej, więc cieszmy się, że mamy wrażliwych  na niedolę ludzką uczniów.

{gallery}03.06.2014_a{/gallery}