Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 03.06.2016 - Dni Miasta 2016 Skarżyska-Kamiennej w Muzeum Orła Białego

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 03.06.2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

03.06.2016 - Dni Miasta 2016 Skarżyska-Kamiennej w Muzeum Orła Białego

03.06.2016W ramach obchodów Dni Skarżyska, w mieście odbywać się będzie wiele koncertów i wydarzeń przygotowanych przez różne instytucje. Klasa VIa wraz z wychowawcą panią Jolantą Chojnacką odwiedziła Muzeum im. Orła Białego w naszym mieście. Uczniowie z informacji uzyskanych od pana przewodnika poznali historię powstania Skarżyska i samego muzeum, obejrzeli eksponaty zgromadzone  w środku budynku i na zewnątrz, o każdym z nich przewodnik opowiadał bardzo ciekawie wzbudzając zainteresowanie nie tylko wśród chłopców.Wizyta w muzeum była udana i poszerzyła nasza wiedzę historyczną, dziękujemy za zaproszenie.

{gallery}03.06.2014{/gallery}