Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 13.05.2016 - Konkurs o zdrowiu kl. 3

13.05.2016 - Konkurs o zdrowiu kl. 3

13.05.2016 113 maja w naszej szkole odbył się konkurs o zdrowiu dla klas trzecich. Konkurs został przygotowany i poprowadzony przez członków Szkolnego Koła PCK: Emilkę Szczygieł, Julię Kaczorek i Jakuba Staniszewskiego we współpracy z opiekunem p. Jolantą Chojnacką. Uczniowie klas trzecich w trzyosobowych zespołach rozwiązywali różnorodne zadania dotyczące prawidłowego odżywiania, uprawiania sportu, nawyków higienicznych czyli ogólnie rozumianego zdrowego stylu życia. Poziom wiedzy uczniów na temat zdrowia był wysoki. Zwyciężył zespół klasy IIIb w składzie: Lena Suwara, Marika Świtek, Daria Dudek. Wszystkim uczestnikom konkursu podziękowano za udział wręczając dyplomy i niewielkie słodycze.