Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 04.02.2016 - Karnawał kl. 1-3

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 04.02.2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

04.02.2016 - Karnawał kl. 1-3

04.02.2016Starym obyczajem 4 lutego 2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej bawili się na balu karnawałowym. Zabawa odbyła się w udekorowanej sali gimnastycznej. Jak to bywa w karnawale, dzieci poprzebierały się w wymyślne stroje - były księżniczki, wróżki, piraci, policjanci, a także wiele innych bajkowych postaci. Każdy uczeń skarżyskiej "ósemki" miał swój niepowtarzalny, wymarzony kostium.W ten wyjątkowy dzień, panowała iście karnawałowa atmosfera. Do tańca przygrywał DJ.Były węże, kółeczka, taniec w parach i wspólne zabawy. W klasach rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Zabawa karnawałowa była bardzo udana, wszyscy świetnie się bawili.

{gallery}04.02.2016{/gallery}