28.04.2016 - Konkurs Dzień Flagi Narodowej

28.04.2016W czwartek, w Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku - Kamiennej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego, zorganizowanego z okazji Dnia Flagi Narodowej. W konkursiewzięły udział dzieci z przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych. Dyrektor muzeum oraz wiceprezydent miasta P. Krzysztof Myszka, wręczyli zwycięzcom nagrody. Zwycięzcami w kategorii praca grupowa zostali uczniowie naszej szkoły: Fabian Szymański, Maja Świerczyńska, Zuzia Głogowska z klasy pierwszej.Przyznano także 4 wyróżnienia indywidualne dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 8: Jurka Iwanowa, Kacpra Świerczyńskiego, Oskara Mamcarza i Igora Mosiołka również z klasy pierwszej. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Prace konkursowe można oglądać na wystawie w Muzeum Orła Białego.

Czytaj więcej: TUTAJ
Oglądaj więcej: TUTAJ