22.04.2016 - Czysta Kamienna – akcja sprzątania osiedla Dolna Kamienna I i II

22.04.2016W piątek, klasa 4 z naszej szkoły, wzięła czynny udział w Akcji Czysta Kamienna w ramach obchodów Dnia Ziemi. Do akcji, zorganizowanej przez przedstawicieli Rady Miasta P. Marka Gąskę i P. Adama Cioka przyłączył się również zastępca Prezydenta Miasta P. Andrzej Brzeziński oraz mieszkańcy dzielnicy, w tym nasi absolwenci. Uczniowie podzieleni na 4 grupy, sprzątali osiedle Dolna Kamienna, każda z nich miała swój przydzielony teren. Udało nam się zebrać 50 worków śmieci. Na zakończenie wszyscy udali się na ognisko z kiełbaskami. Cała akcja zorganizowana była przez wspomnianych już radnych Rady Miasta przy współudziale Urzędu Miasta, Centrum Integracji Społecznej i Miejskich Usług Komunalnych.